O Nas

Orchidea Fitness Klub to pierwsze takie miejsce w Obornikach. Stworzyliśmy je dla tych wszystkich, którzy chcą spędzić czas w miłej atmosferze, poddać się psychicznemu relaksowi oraz aktywnie wykorzystać wolny czas. Możesz spotkać się tu ze znajomymi oraz poznać nowych ciekawych ludzi. 

Odwiedzając nasz klub zastaniesz niepowtarzalną atmosferę, która panuje w tym miejscu, niezwykły urok oraz energetyczny klimat. W Orchidea Fitness Klub odzyskasz pewność siebie i pozytywnie nastawiasz się do kolejnego dnia. Powierzchnia ponad 200m2 pozwoliła nam stworzyć dla Ciebie dwie sale: treningową i siłownię. Klub znajduje się w obiekcie basenowym blisko centrum miasta. Nasz lokal jest w pełni klimatyzowany.

Orchidea Fitness Klub prowadzony jest przez zespół kompetentnych i zaangażowanych trenerów i instruktorów. Każdy z nich posiada odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia ciekawych i zróżnicowanych zajęć, co zapewnia wysoki poziom usług.

Dbamy o swoich klubowiczów, dlatego też każdy z nich ćwiczy na profesjonalnym sprzęcie wiodących firm w dziedzinie fitness.

Chcemy, aby każdy z klubowiczów mógł uczęszczać na wybrane przez siebie zajęcia, dlatego też cały czas staramy się jak najtrafniej dopasować plany zajęć, zwiększając liczbę godzin oraz wprowadzając kolejne zajęcia. Pragniemy również, aby wszystkie osoby odzwiedzające Orchidea Fitness Klub czuły się swobodnie i zawsze wychodziły z uśmiechem na twarzy. Zapraszamy na zajęcia, które pozytywnie wpłyną na Twoje zdrowie, psychikę i samopoczucie. Dzięki nim oraz panującej u nas atmosferze odstresujesz się, nabierzesz dystansu i sił na zmagania z wyzwaniami kolejnego dnia.

Orchidea Fitness Klub
ul. Czarnkowska 84

64-600 Oborniki
Godziny otwarcia pn-pt 8-22 sobota 8-18
niedziela 9-17

e-mail: orchidea.fitness@wp.pl
tel. (061)840-66-67

www.orchideafitnessklub.pl